Translated Labs

YOU SAID:

Hello, I would like to buy some apples please. How much do they cost per unit?

INTO JAPANESE

こんにちは、リンゴをいくつか購入してください。ユニットあたりの費用はいくらですか?

BACK INTO ENGLISH

Hello, please buy some apples. What is the cost per unit?

INTO JAPANESE

こんにちは、リンゴをいくつか買ってください。ユニットあたりの費用はいくらですか?

BACK INTO ENGLISH

Hello, please buy some apples. What is the cost per unit?

Equilibrium found!

You should move to Japan!

HOT PARTIES

2
votes
3h ago

You may want to crash these parties too

2
votes
31Dec10
2
votes
02Jan11
1
votes
03Jan11
1
votes