Translated Labs

YOU SAID:

Wow! This apple tastes really amazing, how much for 3..? Oh well it’s just $3.00 for 4 apples.

INTO JAPANESE

わお!このりんごは本当に美味しいです。3 でいくらですか?まあ、リンゴ4個でたったの$3.00です。

BACK INTO ENGLISH

Wow! This apple is really delicious. How much for 3? Well, it's only $3.00 for 4 apples.

INTO JAPANESE

わお!このりんごは本当に美味しいです。 3枚でいくら?りんご4個でたったの$3.00です。

BACK INTO ENGLISH

Wow! This apple is really delicious. How much for 3 pieces? Only $3.00 for 4 apples.

INTO JAPANESE

わお!このりんごは本当に美味しいです。 3枚でいくら?りんご4個でたったの$3.00。

BACK INTO ENGLISH

Wow! This apple is really delicious. How much for 3 pieces? Only $3.00 for 4 apples.

Equilibrium found!

You've done this before, haven't you.

HOT PARTIES

You may want to crash these parties too

1
votes
03Jan10
1
votes
04Jan10
1
votes
04Jan10
2
votes
03Jan10
1
votes
03Jan10
1
votes